Hírek
2021. December 03. 11:06, péntek |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Tetten érték a trükkös csalót

Egy 80 éves férfitől csalt ki pénzt autóbalesetre hivatkozva a gyöngyösoroszi lakos.
A Gyöngyösi Rendőrkapitányság eljárást indított egy 28 éves férfi ellen csalás és lopás bűncselekmények elkövetésének gyanúja miatt.
M. Ferenc november elején megjelent egy idős, egyedül élő gyöngyösi férfi otthonánál és valótlanul azt állította, a férfi nekiütközött személyautójával az övének és a javítási költségért jött – közölte a rendőrség.
A későbbi sértett beengedte lakásába az ismeretlen férfit és átadott neki 25 ezer forintot, azonban távozása során az udvarról visszaszaladt a házba a hívatlan vendég és a szobában lévő borítékból eltulajdonított további 70 ezer forint készpénzt.
Másnap újból megjelent az idős férfinél, arra hivatkozva, hogy többe került az autó javítása így további 18 ezer forintot kapott.
December elsején ismételten megjelent a férfi, azonban ekkor már egy szabadidejét töltő rendőr – akit közben értesített az idős bácsi – tetten érte és szolgálatban lévő kollégái kiérkezéséig visszatartotta.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Június 08. 09:12, csütörtök | Kék hírek
Késsel támadt egy nő, saját alvó gyermekére
Emberölés kísérletével vádolnak egy nőt, aki késsel támadt alvó gyermekére.
2023. Június 07. 13:11, szerda | Kék hírek
Spanyolországban fogtak el egy győri drogtermesztőt
A 39 éves Ü. Péter ellen hazai, európai és nemzetközi elfogatóparancs is érvényben volt. A győri nyomozók keresték egy náluk folyamatban lévő büntetőeljárásban.
2023. Május 24. 09:49, szerda | Kék hírek
Két millió forintért rendelt Elf Bart a NAV
A NAV Győr-Moson-Sopron vármegyei adóellenőrei az egyik népszerű közösségi oldalon látták egy árus hirdetését, akinél nagy tételben lehetett Elf Bart vásárolni.
2023. Május 22. 10:50, hétfő | Kék hírek
Komplett fegyverarzenált találtak egy albán férfinál Röszkén
17 gépkarabélyt, kettő géppisztolyt, kettő pisztolyt, valamint tölténytárakat és lőszereket találtak egy albán férfinál a röszkei határátkelőhelyen - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség szóvivője.