Hírek
2015. Október 06. 07:06, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Több kilogrammnyi amfetamint foglaltak le a rendőrök Röszkénél
Mintegy 7,5 kilogramm amfetamin tartalmú anyagot foglaltak le a rendőrök Röszkén egy német rendszámú autóból - közölte a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu honlapon.
Az autó két szerb férfi utasa az autópálya-határátkelőnél jelentkezett kilépésre. A rendőrök a jármű átvizsgálásakor a hátsó utastér padlózata alatt kialakított rejtekhelyen hét kábítószergyanús - a gyorsteszt szerint amfetamin tartalmú - anyagot tartalmazó csomagot találtak.
A sofőr azt vallotta, hogy nem volt tudomása a kábítószerről, amely a nyomozás eddigi adatai szerint a társához köthető. A 27 éves szerb férfit a rendőrök előállították, ellene kábítószer birtoklása miatt indult büntetőeljárás, őrizetbe vétele után kezdeményezték előzetes letartóztatásba helyezését. A sofőrt tanúként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld
Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita
2026. Május 23. 13:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a kormány elkötelezett a Budapest Airport bővítése mellett
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
