Hírek
2018. Július 15. 05:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó:pixabay
Több mint 1200 kilométeren újulnak meg utak az országban
Több mint 1200 kilométeren újulnak meg utak az országban, ez az utóbbi évek egyik legnagyobb útfejlesztése, felújítása - hangzott el az M1 aktuális csatorna Híradójában szombaton.
Pécsi Norbert Sándor, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kommunikációs osztályvezetője a nyári útfelújításokról beszámolva elmondta: sok fejlesztést úgy ütemeztek, hogy lehetőség szerint az iskolai szünetre essenek, és így kevésbé okozzanak fennakadást a közlekedésben.
A kommunikációs vezető arra hívta fel az autósok figyelmét, hogy az útfelújítások óhatatlanul torlódásokkal járnak, a későbbiekben azonban megfelelő minőségű utakon közlekedhetnek majd.
A közútkezelő azt kéri a járművezetőktől, hogy indulás előtt tájékozódjanak a forgalmi helyzetről, a társaság honlapján folyamatosan frissíti az információkat - hangzott el a hírműsorban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
