Hírek
2015. Szeptember 12. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Több mint 800 próbaidős rendőr tesz esküt hétfőn Budapesten
Több mint 800 új, próbaidős rendőr tesz esküt hétfőn Orbán Viktor miniszterelnök jelenlétében - tájékoztatta Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke pénteken az MTI-t.
A Miniszterelnöki Sajtóirodának a kormányzati honlapon megjelent sajtómeghívójából kiderül: a mintegy 860 fős állományt a Készenléti Rendőrség Határrendészeti Igazgatóságának állományába nevezik ki, és a budapesti Hősök terén ünnepélyes keretek között teszik le esküjüket. A kormányfő az eseményen beszédet mond.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
