Hírek
2015. Szeptember 10. 07:40, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Több mint háromezer határsértőt fogtak el Csongrád megyében
Minden eddiginél több, 3011 határsértőt - köztük 661 gyermeket - fogtak el a rendőrök a polgárőrökkel együttműködve Csongrád megye déli részén szerdán.
A legtöbb embert ezúttal is Röszke környékéről állították elő a rendőrök, többségük szíriai, afgán és pakisztáni állampolgárnak vallotta magát.
A határsértőkkel szemben idegenrendészeti eljárást kezdeményezett a rendőrség.
Országszerte tiltott határátlépés miatt szerdán 3321 embert fogtak el a rendőrök, húsz gyanúsított ellen embercsempészet, három esetben közokirat-hamisítás miatt indult büntetőeljárás - tudatta az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 23. 09:33, vasárnap | Belföld
Visit Hungary: csaknem 80 elismerést adtak át a Virágos Magyarország díjátadóján
A Virágos Magyarország megmérettetésén többszáz település 400 pályázata versengett, és az idei, immár 32. díjátadón csaknem 80 elismerést adtak át - közölte a Visit Hungary Nonprofit Zrt. szombaton az MTI-vel.
2025. November 23. 09:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a magyar kormány inkább pénzbírságot fizet az EU-nak, mint hogy félelemben éljen
A magyar kormány inkább pénzbírságot fizet az Európai Uniónak, mint hogy félelemben éljen - írta Orbán Viktor kormányfő szombaton az X-en.
2025. November 23. 09:29, vasárnap | Belföld
A havazás miatt számos dunántúli település nem érhető el autóbusszal
A havazás miatt négy dunántúli megye számos települése elérhetetlenné vált autóbusszal szombat estére, a legtöbb Zalában - közölte honlapján a MÁV-csoport.

