Hírek
2019. Május 30. 07:57, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Több mint kétszáz riasztást kaptak a tűzoltók a vihar miatt
Országszerte több mint kétszáz bejelentés érkezett a katasztrófavédelem műveletirányítási központjaiba a zivatar okozta károk miatt – közölte a katasztrófavédelem csütörtökön a honlapján.
A közlemény szerint főként a nagy mennyiségű víz eltávolítása és kidőlt fák miatt riasztották az egységeket.
Elsősorban a fővárost, valamint Pest és Békés megyét érintették a jelzések, de más megyék tűzoltóit is riasztották viharkárok helyszíneire.
A katasztrófavédelem munkatársai jelenleg is dolgoznak Budapest több kerületében, valamint például Nyíregyházán, a Zala megyei Lentiben és a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Dédestapolcsányban – írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.

