Városlista
2025. május 22, csütörtök - Júlia, Rita

Hírek

2024. Február 13. 09:28, kedd | Kék hírek
Forrás: MTI

Több mint nyolc kilogrammnyi füvet találtak Csorna környékén

Több mint nyolc kilogrammnyi füvet találtak Csorna környékén

Több mint nyolc kilogrammnyi kábítószergyanús zöld növényi származékot foglaltak le a csornai rendőrök egy környékbeli lakosnál - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon.

Azt írták, hogy a rendőrök február 8-án egy családi háznál intézkedtek, mivel információjuk volt, hogy az ott lakó férfi kábítószert tart az otthonában.

A kutatás során a ház mögötti garázsban vödrökben tárolva több mint nyolc kilogrammnyi kábítószergyanús növényi törmeléket, illetve a drog porciózásához szükséges eszközöket találtak.

A férfit a nyomozók előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki, és javaslatot tettek a letartóztatására, amelyet az illetékes járásbíróság elrendelt.

Az ügyben a rendőrség jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-birtoklás bűntettének gyanúja miatt indított büntetőeljárást - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.

2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek

A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség

Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.

2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek

A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.