Hírek
2021. November 06. 16:03, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Többször is lőtt egy verekedő, többeket elfogtak - VIDEÓ
Biztonsági kamerák rögzítették a verekedést. A gyanúsítottakat gyorsan azonosították a VII. kerületi nyomozók.
A fővárosi bulinegyed egyik szórakozóhelyének lépcsőházában tört ki verekedés október 30-án hajnalban, egy férfi súlyosan megsérült. A verekedésben egy gáz- és riasztófegyvert is többször elsütöttek - közölte a rendőrség.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság VII. Kerületi Rendőrkapitányság csoportosan, felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett gyanúja miatt indított nyomozást. A feltételezett elkövetőket azonosították, közülük két férfit a három napon belül elfogtak.
Legfiatalabb társuk ellen körözést adtak ki, a férfi november 4-én feladta magát. A 41 éves Sz. Andrást, a 26 éves R. Bencét és a 22 éves L. Norbertet kihallgatásukat követően a VII. Kerületi Rendőrkapitányságon őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 10:00, szerda | Belföld
Nagy Márton: a bankok túl drágák és túl sokan vannak
A bankok még mindig túl drágák és túl sokan vannak - írta Facebook-bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter kedden.
2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld
Két menet lesz a fővárosban március 15-én
Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
