Városlista
2026. április 16, csütörtök - Csongor

Hírek

2022. Április 22. 06:00, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Többször megerőszakolta kiskorú unokahúgát

Többször megerőszakolta kiskorú unokahúgát

Minősített szexuális erőszak miatt vádat emelt a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség egy férfi ellen, aki legalább hatszor megerőszakolta kiskorú unokahúgát Sopronban - közölte a főügyészség csütörtökön az MTI-vel.

A vádirati tényállás szerint a többszörös erőszakos visszaesőnek minősülő férfi öccse volt feleségével alakított ki élettársi kapcsolatot.

A vádlott 2018-ban és 2019-ben többször bezárta, lefogta és megerőszakolta élettársa 14 éves lányát, a gyermek tiltakozása és zokogása ellenére.

A kislány kétszer is teherbe esett, ezekről a vádlott is tudott. A terhességeket megszakították.

A kislány a vele történteket azután mondta el édesanyjának, hogy megtudta, a férfinak börtönbe kell vonulnia egy évre testi sértés bűntette és más bűncselekmények miatt.

A feljelentést a vádlott börtönbe vonulásának napján tették meg.

A férfit szabadulásakor letartóztatták.

Címkék: erőszak, vádemelés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld

Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket

Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket

2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld

Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével

Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.