Hírek
2017. Július 06. 07:00, csütörtök |
				Helyi				
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
				
				Tolvajokat keres a rendőrség
				A rendőrök a lakosság segítségét kérik.
	A Győri Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást ismeretlen tettesek ellen. A nyomozás adatai szerint két ismeretlen férfi - 2017. június 9-én 17 óra 30 perc körül - az egyik győri bevásárlóközpont üzletéből különböző kozmetikai termékeket lopott el.
	A rendőrség a feltételezett elkövetőkről kamerafelvétellel rendelkezik.
A Győri Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a felvételeken látható két ismeretlen férfit felismeri vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Győri Rendőrkapitányságon (9024 Győr, Zrínyi út 54.), illetve névtelensége megőrzése mellett hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-96-417-329-es hívószámon vagy az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöld számát, illetve a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 13:00, kedd | Helyi
Szelektív hulladék gyűjtő kukákat osztanak Egyeden
A szolgáltató térítésmentesen biztosítja.
2025. November 04. 07:47, kedd | Helyi
Bajnokok Ligája - A 4. fordulója programja: Liverpool-Real és PSG-Bayern
A Szoboszlai Dominiket és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool a Real Madridot fogadja kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának negyedik fordulójában.
2025. November 04. 07:45, kedd | Helyi
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.

