Hírek
2022. Április 21. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Tovább csökken a szennyvizekben a vírus koncentrációja
Az országos átlagot tekintve további csökkenést mutat a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja a vizsgált szennyvízmintákban - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ és a koronavirus.gov.hu szerdán.
Azt írták: emelkedő tendencia egyetlen település esetében sem tapasztalható, számottevő csökkenés a vizsgált Budapest környéki települések - Tököl, Biatorbágy, Szigetszentmiklós, Budakeszi, Százhalombatta -, valamint Győr, Miskolc, Nyíregyháza, Pécs, Salgótarján, Székesfehérvár, Szekszárd és Zalaegerszeg esetében figyelhető meg.
A koncentráció 6 mintavételi helyen a mérsékelt, míg 16 vizsgált településen továbbra is az emelkedett tartományba esik - tudatták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
2026. Június 11. 08:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: rendkívüli forrásokat kapnak a kórházak a klímaberendezések javítására
2026. Június 11. 07:27, csütörtök | Belföld
Kapitány István: júniusban 500 milliárd forintos keretben megnyílnak az energetikai uniós pályázatok
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
