Hírek
2011. Szeptember 27. 14:13, kedd |
Külföld
Forrás: HírTV
Ötvenméteres lángcsóva tört a magasba
Hatalmas robbanás rongálta meg az Izraelt és Jordániát összekötő egyiptomi gázvezetéket.
A Sínai-félsziget északi részén lévő szakaszon ötvenméteres lángcsóva tört a magasba a detonáció következtében, amelynek egy sérültje van.
A helyi hatóságok szerint 3, teherautón utazó terrorista robbantotta be a vezetéket. Hoszni Mubarak bukása óta ez volt a hatodik támadás a zsidó államot ellátó vezeték ellen. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 21. 16:00, csütörtök | Külföld
Szerb elnök: nem mennek jól a tárgyalások a Mollal
Nem haladnak jól a tárgyalások a Mol magyar olajipari vállalat és a szerb kormány között a Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) részvényeinek megvásárlásáról - közölte a szerb köztársasági elnök szerdai sajtótájékoztatóján.
2026. Május 19. 12:00, kedd | Külföld
Havasi Bertalan feljelentést tett Magyar Péter ellen hivatali visszaélés miatt
Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Kabinetiroda korábbi helyettes államtitkára hétfőn az I. kerületi rendőrkapitányságon feljelentést tett Magyar Péter miniszterelnök ellen hivatali visszaélés miatt.
2026. Május 19. 11:00, kedd | Külföld
Ukrán külügyminiszter: készen állunk arra, hogy új lapot nyissunk az ukrán-magyar kapcsolatokban
2026. Május 18. 15:00, hétfő | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump az eddigieknél súlyosabb következményeket helyezett kilátásba Irán ellen
Donald Trump amerikai elnök ismét cselekvésre szólította fel Iránt a konfliktus rendezése érdekében, ellenkező esetre az eddigieknél súlyosabb következményeket helyezett kilátásba vasárnap.
