Hírek
2018. Február 03. 11:04, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Üdítős dobozokban találtak marihuánát Röszkén
Üdítős dobozokban több mint egy kilogramm marihuánát találtak a pénzügyőrök egy buszon Röszkén - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-t.
Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense közölte, a pénzügyőrök a rendőrséggel közösen egy Macedóniából Ausztriába tartó, menetrend szerint közlekedő autóbuszt ellenőriztek Röszkén.
A busz utasterében felfigyeltek a kalaptartóra feltett üdítős dobozokra, amelyekből azután összesen több mint egy kilogramm kábítószergyanús növényi törmelék - feltehetően marihuána - került elő.
A pénzügyőrök a kétmillió forintot meghaladó feketepiaci értékű szállítmányt átadták a rendőrségnek és feljelentést tettek - tudatta az alezredes.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
