Hírek
2019. Január 13. 12:30, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok
Új videóval népszerűsíti a rendőrség a 112 segélyhívót
Évente több mint egymillió bejelentés érkezik a 112-es központokba, amely intézkedést igényel.
A rendőrség célja a kisfilmmel az intézkedést nem igénylő hívások magas számának visszaszorításán túl, a segélykérők figyelmének felhívása arra, hogy egy bejelentés esetén a diszpécser kérdéseire adott pontos és lényegre törő válaszok életet menthetnek – olvasható a rendőrség oldalán.
Minél pontosabban meg kell válaszolni az operátorok által feltett kérdéseket, hogy a lehető leghamarabb ahhoz a készenléti szervhez kapcsolhassák a hívást, amelyik segíthet – hangsúlyozza a videó.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 02. 07:25, hétfő | Belföld
Napos, az átlagosnál enyhébb, tavaszias idő várható március első hetében
Jellemzően napos, tavaszias idő várható március első hetében
2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét
Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.
2026. Március 01. 12:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:
2026. Március 01. 10:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter Orbánnal együtt nézné meg személyesen, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel
Szombaton, az országjárás sárbogárdi állomásán Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke reagált Lázár János korábbi üzeneteire.

