Városlista
2026. július 23, csütörtök - Lenke

Hírek

2019. December 17. 18:00, kedd | Belföld
Forrás: mti

Új zsűritagokkal és műsorvezetővel indul A Dal

Új zsűritagokkal és műsorvezetővel indul A Dal

Új zsűritagokkal és műsorvezetővel indul A Dal 2020 dalválasztó-show kilencedik évada február 1-jén a Duna Televízió műsorán.

Vincze Lilla zenész, dalszerző, a Napóleon Boulevard énekesnője és Nagy Feró énekes, dalszövegíró, a Beatrice és az Ős-Bikini frontembere másodszor foglal helyet a zsűriben, hozzájuk csatlakozik Pély Barna énekes-gitáros-zeneszerző és Apáti Bence táncművész, publicista, az Operettszínház balettigazgatója. Fehérvári Gábor Alfréd harmadszor vezeti majd a műsort, társa Rókusfalvy Lili lesz, akit először láthatnak a nézők A Dal műsorvezetőjeként.

Minden eddiginél több, 559 nevezés érkezett A Dal 2020 pályázati felhívására - mondta el Medveczky Balázs, a Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. televíziós médiaszolgáltatási igazgatója a keddi sajtótájékoztatón Budapesten.

Hozzátette: mindez visszaigazolja a műsorkészítők döntését, hogy A Dal 2020 missziója immár az, hogy közvetlenül támogassa a magyar könnyűzenét.

Címkék: A dal, dalválasztó

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld

Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész

Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.

2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette

Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.

2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld

Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak

Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.

2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld

Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet

Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.