Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2012. December 27. 15:21, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Újra megrendezik az újévi csobbanást Szigligeten a Balatonban

Újra megrendezik az újévi csobbanást Szigligeten a Balatonban

Újra hideg fürdőzéssel köszöntik az új évet Szigligeten: a második újévi csobbanásra már több mint százan jelentkeztek - tájékoztatta Balassa Balázs, a település polgármestere az MTI-t csütörtökön.

Elmondta, hogy január elsején hagyományteremtő szándékkal rendezték meg az első újévi csobbanást a szigligeti strandon. A 2013-as év első napján programokkal várják az érdeklődőket: a Balatonban felállított színpadon Berecz András mesemondó és Muri Enikő énekesnő szórakoztatja majd a közönséget. A csobbanás rajtja délután kettőkor lesz.
Balassa Balázs tájékoztatása szerint a jelentkezők kötelező orvosi vizsgálatot követően mártózhatnak meg a Balaton várhatóan néhány Celsius-fokos vízében, regisztrálni a helyszínen délután egy óráig vagy a www.ujevicsobbanas.hu honlapon lehet.
A hideg fürdőzés próbáját kiállóknak a szervezők emlékpólót adnak, illetve lencsegulyást, forralt bort és pezsgőt kínálnak.

Címkék: Színes-program

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld

A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában

Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában

2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák

Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.

2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: felszólítjuk Ukrajnát!

Felszólítjuk Ukrajnát, hogy szüntesse be Magyarország energiabiztonságának támadását, különös tekintettel arra, hogy az ukrán energiaimport egy jelentős része hazánkból érkezik jelenleg

2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld

Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására

A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll