Hírek
2016. December 26. 12:24, hétfő |
Életmód
Forrás: mti
Ünnepi habzsolás - citromlé vagy mustár segíthet az emésztési panaszokon
Hídvégi Edit táplálkozási tanácsadó szerint a karácsonyi ételek bőséges fogyasztása után érdemes citromlevet vagy mustárt fogyasztani, mivel emésztésjavító hatásuk van.
A dietetikus az M1 aktuális csatornán hétfőn azt mondta: az ünnepek idején sokan elvesztik az önkontrollt és többet esznek, mint kellene, ilyenkor emésztésjavítókra van szükség, akár tabletta formájában is.
Felhívta a figyelmet arra, hogy a halban, dióban, mákban, földi mogyoróban lehetnek allergén anyagok, a pezsgő és a káposzta pedig hisztamin-intoleranciát okozhat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 05. 07:00, hétfő | Életmód
Különleges meteorraj érkezik január első napjaiban
Január első napjaiban érkezik a Quadrantidák meteorraj, továbbá egy látványos négyes együttállás is megfigyelhető lesz az éjszakai égbolton - közölte a Svábhegyi Csillagvizsgáló hétfőn az MTI-vel.
2026. Január 05. 06:58, hétfő | Életmód
Elhunyt Bräutigam Gábor, a Kispál és a Borz dobosa
Elhunyt Bräutigam Gábor, a Kispál és a Borz, valamint a Kiscsillag alapító dobosa. A zenész 60 éves volt.
2026. Január 04. 09:24, vasárnap | Életmód
Leendő szolgálati kutyák gazdáinak jelentkezését várja a rendőrség
2026. Január 03. 10:11, szombat | Életmód
Részleges nap- és holdfogyatkozás, több bolygóegyüttállás is lesz idén
Részleges nap- és holdfogyatkozás, több bolygóegyüttállás, valamint meteorrajok is megfigyelhetők lesznek idén az égbolton.

