Hírek
2023. Április 20. 13:25, csütörtök | Bulvár
Úthenger gázolt halálra egy munkást Magyarországon

A szerencsétlenül járt férfi életéért több órán keresztül küzdöttek a mentők Csanyteleken.
A Délmagyar információja szerint az útépítésnél dolgoztak a munkások, amikor az úthenger az egyik dolgozót elgázolta – írja a delmagyar.hu.
A helyszínre még mentőhelikoptert is kértek, ami az út mellett tudott leszállni, de a 40 év körüli munkás életét már nem tudták megmenteni.
Azt, hogy a dolgozó munkást hogyan gázolta el az úthenger, és a felelősség kérdését a munkaügyi felügyelőség vizsgálja.
A rendőrség szerint nem közlekedési baleset történt, mivel akkor – a munkavégzés miatt – le volt zárva az útszakasz. A helybeliek elmondták, hogy az útépítők épp a másik utcát fejezték be, ott nagyon becsületes és szervezett munkát végeztek. Semmi probléma nem volt, és nem is tudják elképzelni sem, hogyan történhetett a baleset.
Fotó: Délmagyar.hu
Ezek érdekelhetnek még
2023. December 04. 09:20, hétfő | Bulvár
Nyuszikat mentettek ki egy égő épületből a tűzoltók
Egy vödörnyi nyulat mentettek a szentendrei önkéntes és a pomázi önkormányzati tűzoltók szombaton, amikor kigyulladt egy húsz négyzetméteres faház Pomázon, a Susnyár dűlőben.
2023. December 03. 15:17, vasárnap | Bulvár
Medve támadt vadászokra az erdélyi Beszterce-Naszód megyében
Medve támadt két vadászra vasárnap Beszterce-Naszód megyében, Nagynyulas (Milas) településen - közölte az erdélyi megye vészhelyzeti felügyelősége (ISU).
2023. December 02. 06:00, szombat | Bulvár
Megérkezett a lappföldi Mikulás Budapestre
2023. November 28. 13:40, kedd | Bulvár
Koronavírus - 3 éves késéssel kapták meg a maszkokat egy romániai város iskolájában
A romániai Galac (Galati) városában hároméves késéssel, az utóbbi hetekben kapták meg az iskolák a koronavírus-járvány elleni védekezéshez beszerzett maszkokat és más védőfelszereléseket