Hírek
2022. Március 22. 09:00, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Vádat emelnek a csornai biciklitolvaj ellen, aki eladta a zsákmányt

A vevő egy ismerősétől lopott biciklit vett meg.
A Csornai Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétségének gyanúja miatt folytatott eljárást egy 36 éves helyi lakos ellen.
A nyomozás adatai alapján a helybéli férfi 2021. október 13-án a délutáni órákban egy lakóház zárt udvaráról ellopott egy biciklit. A lopott kerékpárt a későbbiekben megvásárolta egy férfi, aki egy közösségi oldalon látta meg pár nap múlva, hogy a szóban forgó biciklit keresi a gazdája, aki ráadásul ismerőse is.
A jóhiszemű vásárló ezután a kerékpárt bevitte a helyi rendőrkapitányságra. A rendőrök az eljárás során azonosították a bűncselekmény elkövetésével összefüggésbe hozható L. Jánost, aki gyanúsítotti kihallgatásán beismerő vallomást tett. Az ellopott kerékpárt a nyomozók visszaadták a tulajdonosának.
A csornai rendőrök az ügy vizsgálata során a szükséges eljárási cselekményeket végrehajtották, és az iratokat a rendőrkapitányság a napokban vádemelési javaslattal megküldte az illetékes járási ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 09:00, szerda | Helyi
Kábítószer hatása alatt, jogosítvány nélkül vezetett
Összetörte az autóját.