Hírek
2019. Január 25. 09:00, péntek |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Vádat emelnek az élettársát késsel megszúró beledi férfi ellen
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.
2018. szeptember 6-án 13 óra 48 perckor Beleden egy 52 éves férfi vita közben három alkalommal megszúrta élettársát, akit életveszélyes állapotban szállítottak kórházba. A rendőrök az elkövetőt elfogták, előállították és a nyomozók emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt – őrizetbe vétele mellett - gyanúsítottként hallgatták ki.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat a napokban átadta a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 28. 19:00, vasárnap | Helyi
Folyamatosan nő a beépített területek mértéke
A táj jó tanító – hallgassunk rá!
2026. Június 28. 09:00, vasárnap | Helyi
Ingyenes felnőttoktatás Kapuváron
Új kezdet, új lehetőség, új szakma
