Városlista
2025. május 22, csütörtök - Júlia, Rita

Hírek

2012. Április 12. 07:25, csütörtök | Bulvár
Forrás: STOP / One Média

Vagyonokért kezeltette magát, de teljesen reménytelen

Vagyonokért kezeltette magát, de teljesen reménytelen

Sofia Vergara megtanult együtt élni enyhe kolumbiai akcentusával, miután az eltüntetésére tett kísérletek sorra kudarcot vallottak. A gyönyörű színésznő saját bevallása szerint kisebb vagyont költött el a nyelvórákra.

A Modern család sztárja szeretett volna egy sokkal Hollywood-barátabb akcentust magára erőltetni. Remélte, hogy ha egy kicsit jobban hasonlít majd a beszéde Salma Hayek-ére vagy Penélope Cruz-éra, akkor könnyebben jut majd munkához, de az erőfeszítései időpazarlásnak bizonyultak.

"Amikor L.A.-be jöttem, színészkedni akartam és úgy éreztem, hogy dolgoznom kell az akcentusomon. Fel is fogadtam egy beszédtanárt. Iszonyú drága volt.

Hosszú órákat töltöttem vele, mert ez nem olyan, hogy hetente egyszer gyakorlod. Legalább napi három óra kell, hetente ötször... Ez volt a lehető legnagyobb pénzkidobás, mert csak még rosszabb lett. Nézzenek csak rám." - mondta el Sofia.

One Média / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár

A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el

Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár

Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben

Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség

2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár

Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben

Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.

2025. Május 14. 07:17, szerda | Bulvár

Cannes - Megkezdődött a 78. cannes-i fesztivál