Hírek
2018. Június 07. 12:13, csütörtök |
Bulvár
Forrás: mti
Val Kilmer is visszatér a Top Gun folytatásában
A hosszú ideig torokrákkal küzdő Val Kilmer is visszatér a Top Gun folytatásában - értesült a deadline.com.
Tom Cruise a napokban jelentette be a közösségi médián egy képet is posztolva, hogy elkezdődött a Top Gun: Maverick című produkció forgatása. A filmet Joseph Kosinski rendezi.
Val Kilmer az 1986-ban készült eredeti filmben, amit az azóta elhunyt Tony Scott rendezett, Tom "Iceman" Kazanski hadnagyot, Maverick (Tom Cruise) riválisát alakította.
Kilmer tavaly decemberben beszélt először a nyilvánosság előtt arról, hogy két évig küzdött torokrákkal. A színésznek két új filmje is mozikba kerül, a Top Gun folytatása pedig 2019-ben látható majd. Az imdb.com adatai szerint egy újabb filmje, a Mark Twain and Mary Baker Eddy is előkészületben van, a produkciót színészként, forgatókönyvíróként és rendezőként is jegyzi.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom

