Hírek
2022. Május 29. 14:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Vascsővel ütötte arcon egy mobil miatt
Egy eltűnt mobiltelefon miatt kezdett verekedésbe két férfi a fővárosban. Őrizetbe vették őket.
Testvérével, S. Józseffel indult lánya eltűnt mobiltelefonjának felkutatására S. Ernő május 18-án a IX. kerületben. A férfiak két régi ismerősüket gyanúsították a telefon ellopásával, akiket kérdőre is vontak, de mivel a „gyanúsítottak” tagadtak, vitába keveredtek. S. Ernő a vita során egy csővel arcon ütötte az egyik férfit, akinek eltört az arccsontja – közölte a rendőrség.
Az esettel kapcsolatban a IX. Kerületi Rendőrkapitányságon önbíráskodás és súlyos testi sértés bűntett miatt indítottak eljárást.
A két férfit a rendőrök elfogták, az 55 éves S. Ernőt önbíráskodás és súlyos testi sértés bűntett, a 63 éves S. Józsefet önbíráskodás bűntett elkövetésének gyanúja miatt hallgatták ki. A testvérpárt őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásuk indítványozására, amit a bíróság elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 16. 07:13, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: közel a megállapodás a Mol és a szerb NIS közötti tárgyalásokban
2026. Január 16. 07:08, péntek | Belföld
Takács Péter: a kormány 1160 mentőautót cserélt le az elmúlt években
A kormány 1160 ügyeleti és mentési feladatot ellátó mentőautót cserélt le az elmúlt években
2026. Január 16. 07:07, péntek | Belföld
Vasárnapig enyhül az időjárás, utána ismét hűlni fog a levegő
Enyhül az időjárás, sokfelé azonban ködre, helyenként minimális ónos esőre lehet számítani, vasárnap újra hidegebb lesz - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője csütörtöki közleményében.
2026. Január 15. 11:00, csütörtök | Belföld
A bíróság ítélete szerint hamisítvány a TISZA-csomag
Magyar szerint összeomlott a Fidesz kampánya.

