Városlista
2025. november 7, péntek - Rezső

Hírek

2017. Augusztus 07. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Véletlenül hasba lőtt egy soroksári lőtér alkalmazottja egy vendéget

Véletlenül hasba lőtt egy soroksári lőtér alkalmazottja egy vendéget

Vétlen lövés történt egy soroksári lőtéren szombaton, egy alkalmazott gépkarabéllyal hasba lőtt egy vendéget, aki súlyosan, de nem életveszélyesen sérült meg

- tájékoztatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese vasárnap az MTI-t. Bartha Károly elmondta, a főváros XXIII. kerületében, szombat délután történt baleset körülményeit a BRFK életvédelmi osztálya szakértők bevonásával vizsgálja.

A rendőrség foglalkoztatás körében elkövetett veszélyeztetés miatt indított eljárást, egy embert gyanúsítottként hallgattak ki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk

2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld

Felhős, esős idő várható a hétvégén

Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.

2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld

Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább

Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.