Hírek
2018. Február 16. 13:43, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Véletlenül ott maradt a benzinkártya - Majd 3 millióért tankoltak
A gyanú szerint 8211 liter üzemanyagot tankoltak egy cég tankoló kártyájával a bölcskei férfiak.
Egy tiszakécskei cég tavaly augusztusban egy személykocsit adott el egy kereskedésnek, ami azt továbbértékesítette. Az autóban véletlenül benne maradt a cég tankoló kártyája. Ismeretlen elkövetők megtalálták a kártyát, amivel tavaly december 3-tól idén január 17-ig Magyarország több üzemanyagtöltő állomásán összesen 8211,57 liter benzint tankoltak, amivel hozzávetőleg 3 millió forint kárt okoztak.
A nyomozás során a tiszakécskei rendőrök beazonosították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható két bölcskei férfit, akiket gyanúsítottként hallgattak ki. Velük szemben csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást a Tiszakécskei Rendőrőrs. A férfiak az eljárás további szakaszában szabadlábon védekeznek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
