Városlista
2026. július 19, vasárnap - Emília

Hírek

2019. Június 15. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

Visszahív egy játékot az egyik áruházlánc

Visszahív egy játékot az egyik áruházlánc

Az Aldi Magyarország és beszállítója, az U. Leinss GmbH azonnal visszahívja a Fa építőjáték termék \"Város\", \"Virágos rét\", illetve \"Állatos építőjáték\" fajtáit,

mivel ezekről a játékokról ritka esetben kis részek leválhatnak, amit a gyermek lenyelhet - közölte az Aldi pénteken az MTI-vel. Egyúttal kérik, hogy az érintett játékokat ne használják.

A termék 2019. április 14-től 2019. június 13-ig volt kapható az Aldi magyarországi üzleteiben, az értékesítést az áruházlánc 2019. június 12-én, illetve 13-án felfüggesztette.

A 86076-os cikkszámú Fa építőjáték három érintett fajtáját a vásárlók bármely magyarországi Aldi üzletbe visszavihetik, a vételárat a vásárlást igazoló blokk nélkül is visszakapják. A visszahívás nem érinti ugyan a Fa játék "Felhőkarcolók" típusát, a vásárlók ezt a terméket is indoklás nélkül visszavihetik az üzletekbe, a termék árát visszatérítik - közölte az Aldi.

Címkék: aldi, játék, visszahívás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld

Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban

A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.

2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld

A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség

A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.

2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld

Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást

Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.