Városlista
2025. szeptember 13, szombat - Kornél

Hírek

2018. Április 17. 07:37, kedd | Belföld
Forrás: mti

Visszahív egy tejet az egyik áruházlánc

Visszahív egy tejet az egyik áruházlánc

Biztonsági okokra hivatkozva visszahívja az 1,5 százalékos Riska I love UHT tejet a Tesco.

Az áruházlánc a honlapján hétfőn közzétett felhívásban arra kéri a vásárlókat, hogy vigyék vissza az Alföldi Tej Kft. termékét (minőségmegőrzési idő és azonosító: 28.07.2018. 030 D, TPN: 120502923, EAN: 5998200562877).

Az árut bármely Tesco üzletben blokk nélkül is visszaveszik a vevőszolgálatok.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld

Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025

Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.

2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld

Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében

Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.

2025. Szeptember 13. 09:24, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a háborús fenyegetettség közvetlen

A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a háborús fenyegetettség közvetlen

2025. Szeptember 12. 07:23, péntek | Belföld

Agrometeorológia: az Alföldön csak lassan mérséklődik az aszály

A hét első felének esői, záporai sokfelé adtak alapos öntözést, de a Duna-Tisza közének déli felén továbbra is igen száraz a talaj.