Hírek
2016. Január 19. 10:08, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Vízbe fagyott embert találtak Bényén
Meghalt egy középkorú férfi, akit egy három méter mély vízelvezető árokban találtak meg kedd reggel Bényén - tájékoztatta a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila közölte, a Kossuth Lajos utca mentén húzódó árokban körülbelül 20 centiméternyi víz volt, ebbe fagyott bele a szerencsétlenül járt férfi, akiről nem tudni, hogyan került oda. A monori tűzoltók különböző eszközök segítségével emelték ki a holttestet - tette hozzá a szóvivő.
A haláleset körülményeinek tisztázására közigazgatási eljárás indult - mondta Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
2025. December 26. 09:25, péntek | Belföld
Jellemzően napos idő várható az utolsó decemberi hétvégén
2025. December 25. 10:23, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf köszönetet mondott a magyar katonáknak
Karácsonyi üzenetében mondott köszönetet szerdán a magyar katonáknak Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
2025. December 25. 10:22, csütörtök | Belföld
Orbán karácsonyi interjúja: Brüsszel háborút, Magyarország békét akar
Ma Európában újra két tábor van: a háborús párt és a békepárt. Jelenleg a háborúpárti erők vannak fölényben. Brüsszel háborút, Magyarország békét akar - mondta a miniszterelnök a Mediaworksnek adott karácsonyi interjúban.
