Városlista
2026. január 14, szerda - Bódog

Hírek

2021. Július 05. 07:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

Vízbe fulladt egy 9 éves fiú Hajdú-Biharban

Vízbe fulladt egy 9 éves fiú Hajdú-Biharban

Vízbe fulladt egy kilenc éves fiú vasárnap délelőtt Hajdú-Bihar megyében - adta hírül helyszíni forrásokra hivatkozva a haon.hu.

A megyei hírportál értesülései szerint a fiú a húgával játszott egy csatorna partján, amikor beleesett a vízbe.

Ménes Dávid, a mentőszolgálat regionális kommunikációs munkatársa az MTI érdeklődésére elmondta, több mentőkocsival és egy mentőhelikopterrel érkeztek a helyszínre. Azonnal megkezdték a két gyerek ellátását, de a fiú életét már nem tudták megmenteni.

A kislányt stabil állapotban vitték a Debreceni Egyetem klinikai központjába.

A hajdú-bihari rendőr-főkapitányság ügyeletese annyit közölt az MTI-vel, hogy az ügyet közigazgatási eljárás keretében vizsgálják.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás

Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.