Hírek
2021. Június 07. 09:09, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Vonattal ütközött egy személyautó Zalában
Vonattal ütközött, majd az árokba csapódott egy személyautó vasárnap este Zala megyében, Murakeresztúr és Belezna között, a balesetben egy ember megsérült.
A Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján azt közölte, hogy a baleset egy mellékúton történt. Műszaki mentésre a nagykanizsai hivatásos és a murakeresztúri önkéntes tűzoltók érkeztek.
A Mávinform arról adott hírt, hogy a Pécsről Szombathelyre közlekedő Pannónia InterRégió vonat egy andráskeresztes vasúti átjáróban ütközött a személyautóval. A kocsiban egy ember megsérült, a vonaton senkinek nem történt baja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 27. 09:00, hétfő | Belföld
Kapitány István: Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, versenyképes ötletekre építi
Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, az életképes és versenyképes ötletekre építi, mert ebben rejlik a hosszú távú és fenntartható siker titka
2026. Április 27. 07:34, hétfő | Belföld
Magyar Péter szerdán Brüsszelben egyeztet az uniós források hazahozataláról
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
