Városlista
2026. január 5, hétfő - Simon

Hírek

2012. Május 13. 14:13, vasárnap | Bulvár
Forrás: STOP / Új Ász

Zöldre festette a haját a szőke színésznő

Zöldre festette a haját a szőke színésznő

Sienna Miller színésznő egyszer véletlenül zöldre festette a haját.

- Egyszer egy casting kedvéért hennával festettem be a hajam, ugyanis azt hittem, hogy attól szép, természetes barna színe lesz. Ez azonban egy rettenetes ötletnek bizonyult, hiszen a hajam zöld lett és nem is tudtam ezen változtatni. Végül úgy sikerült, hogy egy éven át ketchuppal mostam hajat - idézi a színésznőt az Új Ász.

Új Ász / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 03. 10:13, szombat | Bulvár

November 12-én érkezik a mozikba a Hogyan tudnék élni nélküled? című film második része

November 12-én érkezik a mozikba a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés romantikus vígjáték második része - közölte a Nemzeti Filmintézet (NFI) szerdán az MTI-vel.

2025. December 29. 07:48, hétfő | Bulvár

Elhunyt Brigitte Bardot francia filmlegenda

Kilencvenegy évesen elhunyt Brigitte Bardot legendás francia filmszínésznő, az 1960-as évek női ikonja, az állatok lelkes védelmezője dél-franciaországi otthonában

2025. December 23. 08:59, kedd | Bulvár

Meghalt Chris Rea énekes, dalszerző

Életének 75. évében elhunyt Chris Rea brit énekes, dalszerző, gitáros, többek közt a The Road to Hell vagy a Driving Home For Christmas szerzője - közölte a családja hétfőn.

2025. December 20. 10:03, szombat | Bulvár

Rómában fizetős lesz a Trevi-kút február elsejétől

Két eurós jegyet kell fizetni a Trevi-kúthoz látogató olasz és külföldi turistáknak február elsejétől - jelentette be Roberto Gualtieri római főpolgármester pénteken.