Képek | Sport

Bágyogszováti sportsikerek

2012-06-10 21:03:21

Bágyogszováti sportsikerek!

15 év után újra érmet nyert focicsapatunk a megyei harmadosztályban. A bajnokság során tizenkilenc győzelmet arattunk, négyszer döntetlent játszottunk, míg háromszor vesztesen hagytuk el a pályát. A 67 pontot szerzett aranyérmes Egyed együttese mögött 63 ponttal lettünk ezüstérmesek, az 58 pontot szerzett Csikvándé a bronzérem. Minden sportembernek, szívből gratulálunk, aki bármilyen módon hozzájárult ehhez a nagyszerű eredményhez!
......................................................................................................................................
Az elmúlt időszakban tekecsapatunk két tornán is szerepelt. Az ausztriai Stadtschlainingban nagyszerű siker koronázta játékunkat. A vegyes csapatok 120 dobásos kategóriájában tíz együttes között az első helyezést Bágyogszovát érte el. A csapat tagjai voltak: Karvalics Erzsébet, Karmazsin József, Kovács Tamás, Torma József. Ugyanitt a 60 dobásos női egyéni versenyt Karvalics Erzsébet nyerte. Itt negyvenkettő induló volt.
A Győrben lebonyolított Kristyán Zsuzsa emlékversenyen amatőr kategóriában a nőknél Karvalics Erzsébet, a férfiaknál Talabér Attila diadalmaskodott.

Tudósítás és fotó: Torma József

Bágyogszováti sportsikerek Bágyogszováti sportsikerek Bágyogszováti sportsikerek Bágyogszováti sportsikerek Bágyogszováti sportsikerek Bágyogszováti sportsikerek Bágyogszováti sportsikerek Bágyogszováti sportsikerek Bágyogszováti sportsikerek Bágyogszováti sportsikerek Bágyogszováti sportsikerek