2024. április 18, csütörtök - Andrea

2012. Május 15. 07:19, kedd | Sport

Taroltak cselgáncsozóink az Eb-n

Tizenöt érmet – két aranyat, öt ezüstöt és nyolc bronzot – szereztek a magyar cselgáncsozók hétvégén a lengyelországi Opolében rendezett masters Európa-bajnokságon.

2012. Május 10. 07:19, csütörtök | Belföld

Nőtt a szálláshelyek vendégforgalma

Márciusban is kedvezően alakult a vendégforgalom.

2012. Május 07. 14:17, hétfő | Sport

Magyar motorossikerek Monzában

Jól szerepeltek a magyar motorosok a Superbike-világbajnokság monzai futamán.

2012. Április 30. 14:13, hétfő | Sport

Rátámadt a pályabíróra

Rátámadt az egyik pályabíróra egy finn versenyző a vasárnapi gyorsaságimotoros-világbajnokság Spanyol Nagydíján, a pilótát egy GP-től eltiltották.

2012. Április 27. 07:07, péntek | Belföld

A kisebb lakások a legkelendőbbek

A fővárosi lakáspiacon továbbra is 40-60 négyzetméter közöttiek a leginkább kelendőek, de az elmúlt 4 évben legnagyobbat a kisebb, 20-40 m2 közöttiek piaca ugrott.

2012. Április 04. 14:23, szerda | Sport

Csalással szerzett jogosítványt a spanyol világbajnok

Őrizetbe vették, majd szabadlábra helyezték Dani Pedrosát, a gyorsaságimotoros-világbajnokság egyik spanyol sztárját, aki csalással szerzett jachtvezetésre érvényes jogosítványt.

2012. Április 04. 14:03, szerda | Belföld

Az élénkülő import sem adott lendületet a használtautó-piacnak

Az év végi, egyedi piaci fejlemények okozta időszakos felfutás után az idei első negyedévben ismét visszaesett a használtautó-piac aktivitása.

2012. Március 30. 14:17, péntek | Sport

Szebelédi Renáta az IBF világbajnoka lehet

Szebelédi Renáta április 14-én, Olaszországban, az IBF (Nemzetközi Bokszföderáció) nagylégsúlyú világbajnoki övéért lép ringbe.

2011. Október 16. 14:41, vasárnap | Sport

Lorenzo „túlmelegítette magát”, Stoner a világbajnok

Casey Stoner nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság Ausztrál Nagydíját, és ezzel két futammal a vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert a világbajnoki pontversenyben.