2024. április 16, kedd - Csongor

Hamilton hatodszor győzött a Kanadai Nagydíjon
2017. Június 11. 22:21, vasárnap | Sport

A háromszoros világbajnok, Montrealban címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte meg a Forma-1-es Kanadai Nagydíjat vasárnap.

Kanadai Nagydíj - Hamilton indulhat az élről
2017. Június 10. 20:35, szombat | Sport

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája indulhat az élről vasárnap a Forma-1-es Kanadai Nagydíjon.

Kínai Nagydíj - Hamilton nyert és visszavágott Vettelnek
2017. Április 09. 10:04, vasárnap | Sport

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíjat vasárnap.

Vettel nyerte az idénynyitó, ausztrál futamot
2017. Március 26. 08:53, vasárnap | Sport

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap.

Rosberg az F1 új világbajnoka – Hamilton nyerte az Abu-Dzabi Nagydíjat
2016. November 27. 16:39, vasárnap | Sport

Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte az idei Forma-1-es világbajnokságot, miután a vasárnapi Abu-Dzabi Nagydíjon másodikként ért célba háromszoros vb-győztes csapattársa, a brit Lewis Hamilton mögött.

Mexikói Nagydíj – mégsem Vettel a harmadik
2016. Október 31. 11:23, hétfő | Sport

Megbüntették a sportfelügyelők Sebastian Vettelt a Mexikói Nagydíjat követően, mivel túl keményen védekezett Daniel Ricciardo ellen a verseny hajrájában egy előzési kísérlet közben.

Hamilton nyert, Verstappent megbüntették, Vettel a harmadik
2016. Október 30. 22:15, vasárnap | Sport

Múlt heti diadala után a világbajnoki címvédő Lewis Hamilton vasárnap a Mexikói Nagydíjat is megnyerte a Forma-1-ben.

Mexikói Nagydíj - Hamiltoné a pole, Rosberg második
2016. Október 29. 22:15, szombat | Sport

A címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Mexikói Nagydíj szombati időmérő edzését, amelyen legnagyobb riválisa, a világbajnoki pontversenyben vezető csapattársa, Nico Rosberg második lett.

Japán Nagydíj - Rosberg nyert, világbajnok a Mercedes
2016. Október 09. 08:50, vasárnap | Sport

Nico Rosberg, a Mercedes német versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, amelyen csapata biztosította világbajnoki címvédését a konstruktőrök között.

Malajziai Nagydíj - Ricciardo nyert, Hamilton kiesett
2016. Október 02. 11:12, vasárnap | Sport

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Malajziai Nagydíjat, amelyen a világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája motorhiba miatt kiesett,

Monacói Nagydíj - Hamilton idén először győzött
2016. Május 29. 16:29, vasárnap | Sport

A címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Monacói Nagydíjat vasárnap, ezzel idénybeli első sikerét ünnepelhette.

2012. Május 28. 14:09, hétfő | Sport

Kobajasi repült, Webber diadalmaskodott

Mark Webber nyerte vasárnap a Forma–1-es Monacói Nagydíjat, az ausztrál autóversenyző rajt-cél győzelmet aratott.