2024. április 18, csütörtök - Andrea

2011. December 31. 15:20, szombat | Sport

Francia diadal a kínaiak felett

A franciák legyőzték a kínaiakat a szombati nyitányon a hagyományos tenisz Hopman Kupán, a sportág nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

2011. December 30. 11:22, péntek | Sport

Szávay egykori edzője lett a kapitány

Barátosi Levente lett a magyar női tenisz Fed Kupa-kapitány, megbízatása egy évre szól.

2011. December 10. 14:56, szombat | Sport

Sílécről indult teniszsztár

Az idén mind a négy Grand Slam-tornát megnyerte, a férfi-világranglista első helyén „szilveszterezhet”, 12,6 millió dollárt ütögetett össze 2011-ben.

2011. November 28. 13:52, hétfő | Sport

Federer győzelemmel ünnepelte jubileumi döntőjét

A címvédő Roger Federer nyerte a férfi teniszezők 5,93 millió euró összdíjazású, londoni évzáró Mesterek Kupáját, miután a vasárnapi döntőben három játszmában győzött a francia Jo-Wilfried Tsonga ellen.

2011. November 23. 07:36, szerda | Sport

Magabiztosan verte Federer Nadalt

A címvédő Roger Federer két sima szettben legyőzte a spanyol Rafael Nadalt kedden a férfi teniszezők Londonban zajló, 5,93 millió euró összdíjazású, évzáró Mesterek Kupáján és ezzel – elsőként – bejutott az elődöntőbe.

2011. November 18. 07:10, péntek | Sport

Alig játszott idén, most visszatér

Jövő szerdán húga, Serena elleni bemutató mérkőzésen Kolumbiában tér vissza a volt világelső Venus Williams, aki szeptember elején autoimmun betegsége miatt visszalépett az amerikai nyílt teniszbajnokságtól.

2011. November 11. 07:17, péntek | Sport

Djokovics a pályára lépésért kapott egy vagyont

Több mint másfél millió dollárt kapott a világelső Novak Djokovics csak azért, hogy pályára lépett első mérkőzésén szerdán a 2,75 millió euró összdíjazású, párizsi fedett pályás férfi tenisztornán.

2011. November 08. 07:18, kedd | Sport

Djokovics vezeti a világranglistát

A múlt heti valenciai tornán diadalmaskodó spanyol Marcel Granollers 28 helyet javítva a 26. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján.

2011. November 07. 14:45, hétfő | Sport

Női tenisz - a legjobb magyar a 64. helyen

A vasárnap befejeződött Bajnokok tornáján diadalmaskodó szerb Ana Ivanovic a 26.-ról feljött a 22. helyre a női teniszezők legfrissebb világranglistáján, melyet változatlanul a dán Caroline Wozniacki vezet.

2011. November 01. 07:45, kedd | Sport

Az újonc Kvitová nyerte meg a vb-t

Petra Kvitová nyerte meg a női teniszezők év végi, Isztambulban megrendezett világbajnokságát, miután a döntőben 7:5, 4:6, 6:3-ra legyőzte Viktorija Azarenkát. A cseh játékos így feljött a világranglista második helyére.

2011. Október 30. 07:41, vasárnap | Sport

Kvitová és Azarenka játssza a vb-döntőt

A két csoportgyőztes, Petra Kvitová és Viktorija Azarenka jutott be a döntőbe a női teniszezők év végi, Isztambulban zajló világbajnokságán.

2011. Október 10. 07:45, hétfő | Sport

Murray tarolt a döntőben

Andy Murray nyerte meg az 1,2 millió dollár összdíjazású tokiói keménypályás férfi tenisztorna döntőjét.