Az eddigi legnagyobb létszámú, 36 tagú magyar úszócsapat vesz részt a riói olimpián.

2015. Június 11. 07:00, csütörtök | Helyi

Óvodások, általános iskolások részére

Vizes vb - Cseh László ezüstérmes 100 méter pillangón
2013. Augusztus 03. 20:49, szombat | Sport

Ezüstérmet nyert Cseh László 100 méteres pillangóúszásban a barcelonai vizes világbajnokság szombati versenynapján.

Takács, Cseh, Hosszú és Verrasztó is elődöntős
2013. Augusztus 02. 11:42, péntek | Sport

Takács Krisztián 50 m gyorson, Cseh László 100 m pillangón, míg Hosszú Katinka és Verrasztó Evelyn 200 m háton biztosította helyét az esti elődöntőkben a világbajnokság úszóversenyeinek péntek délelőtti előfutamaiból.

Cseh a legjobb idővel elődöntős, Hosszú és Jakabos is a 16 között
2013. Július 31. 12:06, szerda | Sport

Cseh László a legjobb időeredménnyel jutott tovább az elődöntőbe a 200 méteres vegyes selejtezőjéből a barcelonai vizes világbajnokság úszóversenyeinek negyedik napján.

2012. Május 14. 07:17, hétfő | Sport

Marosi a hatodik, a férfi csapat a negyedik lett

Marosi Ádám a hatodik helyen végzett a római öttusa-világbajnokság férfi versenyének vasárnapi döntőjében. Demeter Bence 13., Kasza Róbert pedig 29. lett. A magyar csapat negyedikként zárt.

2012. Április 10. 14:21, kedd | Sport

Ha Kitadzsima nem lesz csúcsformában, Gyurtáék „szétrúgják a hátsóját”

Japán úszóként olimpiai évben kétszer is csúcsformában kell lenni: a kíméletlen válogatási szisztéma miatt először tavasszal, az országos bajnokságon, majd az ötkarikás játékok alatt másodszor is.

2012. Április 05. 07:21, csütörtök | Sport

„A magyar úszósport erős”

Kiss László szövetségi kapitány úgy számol, hogy összesen 25–27 magyar úszó indulhat majd a londoni nyári olimpián.

2012. Március 12. 14:15, hétfő | Sport

Negyedik lett Marosi

Marosi Ádám szoros versenyben a negyedik helyen végzett az öttusázók Világkupa-sorozatának egyesült államokbeli nyitányán, Charlotte-ban.

2012. Február 16. 14:06, csütörtök | Sport

Európa-bajnokságot rendez Debrecen

Debrecen rendezi az idei úszó Európa-bajnokságot Antwerpen helyett – tájékoztatta Gyárfás Tamás, a LEN alelnöke, a Magyar Úszószövetség elnöke az MTI-t csütörtökön.

2012. Február 01. 10:54, szerda | Sport

Gyurta kapta a legtöbb szavazatot

Gyurta Dánielt választották az elmúlt esztendő legjobb sportolójává a Samsung Magyarország szavazásán.

2012. Január 26. 12:53, csütörtök | Sport

Újabb egyéni csúcs

Horváth Zsanett túl van a második Héraklész felmérőn is. Ahogy az már lenni szokott, a Felix Promotion menedzseriroda által képviselt fiatal triatlonosnak az elmúlt egy hónap munkáját kellett eredményre váltania.