Holtan bukkantak a bokszlegendára

Negyvenöt éves korában vasárnap elhunyt a volt profi ökölvívó világbajnok Johnny Tapia.

2012. Május 29. 07:19, kedd |

Federer rekordot ért el győzelmével

A korábbi világelső Roger Federer három játszmában nyert a német Tobias Kamke ellen a francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában, ezzel pályafutása 233. győzelmét aratta a Grand Slam-tornákon.

2012. Május 28. 14:09, hétfő |

Kobajasi repült, Webber diadalmaskodott

Mark Webber nyerte vasárnap a Forma–1-es Monacói Nagydíjat, az ausztrál autóversenyző rajt-cél győzelmet aratott.

2012. Május 28. 07:09, hétfő |

Berki Krisztián Európa-bajnok!

Berki Krisztián aranyérmet nyert lólengésben vasárnap a férfi tornász Európa-bajnokságon, Montpellier-ben.

2012. Május 27. 14:07, vasárnap |

Újabb országos csúcs, hat továbbjutó az úszó Eb-n

Eredményes délelőttöt zárt a magyar csapat a debreceni úszó Európa-bajnokság befejező napján.

2012. Május 27. 07:15, vasárnap |

Veretlenül zárt a bajnok Debrecen

Veretlenül zárta a labdarúgó OTP Bank Liga 2011/12-es idényét a bajnok Debrecen.

2012. Május 26. 14:13, szombat |

Dopping: még jelezheti, aki gyógyszert szed

Tiszeker Ágnes, a Magyar Antidopping Csoport (MACS) vezetője szerint nem késő jelentkeznie azoknak az olimpikonoknak, akik az eltiltott Török Béla vízilabdáshoz hasonlóan bejelentés nélkül szednek valamilyen gyógyszert.

2012. Május 26. 07:11, szombat |

Hozd Formába! –már csak 1 hét a pályázatok leadására

A pénz- és tárgynyeremények mellett a legjobb bemutatkozhat a nagyközönség előtt.

2012. Május 25. 14:19, péntek |

BL-tervek a Fradinál

A Bajnokok Ligája főtáblájára, azaz a legjobb 16 közé szeretne jutni a következő idényben az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata.

2012. Május 25. 14:17, péntek |

Berki első helyen a döntőben!

Eddig minden úgy megy, ahogyan elképzelte, ahogyan reméltük: Berki Krisztián első helyen jutott be a Montpellier-ben zajló Európa-bajnokság vasárnapi lólengés-fináléjába.

2012. Május 25. 07:19, péntek |

Räikkönen vissza akar térni a raliba

Kubica balesete után érthető, ha a Lotus nem örül az ötletnek.

2012. Május 25. 07:17, péntek |

Zsanett arannyal kezdett

Az Uniqa Team Újbuda csapatával országos bajnoki címet szerzett a klub versenyében a triatlonos Horváth Zsanett.