2024. április 16, kedd - Csongor

2012. Május 14. 14:19, hétfő | Sport

Az újonc átvette a vezetést a BoxingONE ligában

A BoxingONE Championship – közép-európai amatőr ökölvívó csapatbajnokság – szombati versenynapján Szabadkán (Szerbia) húztak kesztyűt térségünk legjobb bunyósai.

2012. Május 12. 07:11, szombat | Sport

Berki: Ez lesz az első olimpiám, és máris aranyat várnak tőlem

Berki Krisztián már javában készül az Európa-bajnokságra, ahol bemutatja olimpiai gyakorlatát is.

2012. Május 09. 14:19, szerda | Sport

Bunyó a pályán! - botrányos körülmények között félbeszakadt a kolozsvári derbi

Botrányos körülmények között félbeszakadt a kolozsvári derbi az Universitatea és a CFR között a román labdarúgó-bajnokságban, miután az első félidő 27. percében, egy büntető után elszabadultak az indulatok.

2012. Május 07. 07:23, hétfő | Sport

Michelisz győzött a Hungaroringen

Michelisz Norbert nyerte a túraautó-világbajnokság (WTCC) mogyoródi állomásának vasárnap délután rendezett második versenyét.

2012. Május 04. 14:17, péntek | Sport

Ricsi világbajnokot vert meg

Rapport Richárd a bécsi szimultánon sötéttel legyőzte az egykori világbajnok Veszelin Topalovot, és pályafutása eddigi legnagyobb skalpját szerezte meg.

2012. Május 02. 14:17, szerda | Sport

Meghalt Gyurta egyik legnagyobb ellenfele

Huszonhat éves korában meghalt Alexander Dale Oen, a norvég úszósport kiemelkedő alakja, aki Gyurta Dániel egyik legnagyobb vetélytársa is volt az utóbbi évek világversenyein.

2012. Május 01. 07:11, kedd | Sport

Ezüstérem Hollandiából

Ezüstérmet szerzett a Stefano Vidoni, Tóth Orsolya latinpáros Hollandiában.

2012. Április 29. 07:11, vasárnap | Sport

Magyar aranyérem született a cselgáncs Eb-n

A 78 kg-os Joó Abigél aranyérmet nyert szombaton a cseljabinszki cselgáncs Európa-bajnokságon, amely az olimpiai kvalifikációs sorozat utolsó állomása.

2012. Április 28. 14:11, szombat | Sport

A defekt volt a legnagyobb ellenfél

Extrém időjárási körülmények között, óriási balszerencse miatt szorult ki a legjobb tízből az elsőéves junior Horváth Zsanett a triatlonozók Európa-bajnokságán az izraeli Eilatban.

2012. Április 26. 14:19, csütörtök | Sport

Cselgáncs Eb: mindhárom magyar bejutott a második körbe

A csütörtöki nyitó napon érdekelt mindhárom magyar, Ungvári Miklós (66 kg), Csernoviczki Éva (48) és Karakas Hedvig (57) is bejutott a második fordulóba...

2012. Április 25. 14:19, szerda | Sport

Vitorlázás: mastersvilágbajnok a Wossala, Vezér, Németh solingcsapat

A Wossala György, Vezér Károly, Németh Péter alkotta csapat nyerte a Balatonalmádiban rendezett soling mastersvilágbajnokságot.

2012. Április 23. 14:23, hétfő | Sport

Kanyarójárvány várja a foci Eb-re látogatókat

Ukrajnában az elmúlt időszakban fokozottan terjedt a kanyarójárvány, s mivel a június 8-án kezdődő labdarúgó Európa-bajnokságra több százezer szurkolót várnak az országba...