2024. április 19, péntek - Emma

2012. Február 27. 07:17, hétfő | Sport

Női párbajtőr GP: Szász Emese bronzérmes, javultak az esélyei Londonra

A harmadik helyen végzett Szász Emese a budapesti Westend női párbajtőr Grand Prix-n, ezzel javított helyzetén az olimpiai kvótaszerzést illetően.

2012. Február 27. 07:15, hétfő | Sport

A Partizan legyőzésével csoportelső a Szeged!

A Szeged-Beton hazai pályán 9–8-ra legyőzte a címvédő Partizan Beogradot a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, ezzel csoportelsőként továbbjutott a legjobb nyolc közé.

2012. Február 25. 07:09, szombat | Sport

Babos újabb magaslatot hódított meg

Remek teljesítménnyel, életében először aktuális Top 50-es játékost megverve bejutott a Monterreyben zajló WTA-torna elődöntőjébe Babos Tímea.

2012. Február 21. 14:13, kedd | Sport

4-0: ennél jobban nem nyerhették volna meg a bajnokságot

A Dab.Docler nyerte a magyar-román jégkorongbajnokságot, a MOL Ligát, miután a döntő negyedik, hétfői mérkőzésén is legyőzte a Miskolci Jegesmedvék csapatát, így 4-0-ra diadalmaskodott a párharcban.

2012. Február 20. 07:31, hétfő | Sport

Nincs edzőkérdés a veszprémi férfi kézilabdacsapatnál

Az MKB Veszprém elnöksége szerint nincs edzőkérdés a férfi kézilabdacsapatnál.

2011. November 01. 07:45, kedd | Sport

Az újonc Kvitová nyerte meg a vb-t

Petra Kvitová nyerte meg a női teniszezők év végi, Isztambulban megrendezett világbajnokságát, miután a döntőben 7:5, 4:6, 6:3-ra legyőzte Viktorija Azarenkát. A cseh játékos így feljött a világranglista második helyére.

2011. Október 30. 07:41, vasárnap | Sport

Kvitová és Azarenka játssza a vb-döntőt

A két csoportgyőztes, Petra Kvitová és Viktorija Azarenka jutott be a döntőbe a női teniszezők év végi, Isztambulban zajló világbajnokságán.

2011. Október 22. 14:41, szombat | Sport

Magyar bronzérem a női ökölvívó Eb-n

A 81 kilogrammosok között indult Nagy Tímea kikapott az elődöntőben, így bronzéremmel fejezte be szereplését a rotterdami női ökölvívó Európa-bajnokságon.

2011. Október 16. 07:41, vasárnap | Sport

Bronzérmesek Tóth Krisztináék

Bronzérmet szerzett a Tóth Krisztina, Póta Georgina duó az asztalitenisz Európa-bajnokságon.

2011. Október 16. 07:27, vasárnap | Belföld

Ő a legjobb fiatal szakács Magyarországon

A HOVENTA vendéglátóipari kiállítás keretében, pénteken rendezték meg a 2012-es Bocuse d'Or szakácsverseny magyarországi selejtezőjének döntőjét.

2011. Október 14. 07:41, péntek | Sport

Nagy Tibor a csúcson!

Nem lehet azt állítani, hogy a hazai K-1 úttörője, az ex-Kyokushin bajnok Nagy Tibor, motiválatlanul indította volna élete talán legfontosabb összecsapását...

2011. Október 11. 07:45, kedd | Sport

Már biztos a magyar érem

Elődöntőbe jutott, és már biztosan érmet szerez a magyar női asztalitenisz-csapat a Gdanskban zajló Európa-bajnokságon.